Startna lista za jutrišnji slalom

course set slalom

Po novem osvojenem naslovu evropskih prvakov v sprintu za člane, nas jutri čaka tekmovanje v slalomu za vse kategorije.

STARTNA LISTA/STARTING ORDER:

MEN U19:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
1 SLOVAKIA 1 SVK 11:00:00 AM 2:00:00 PM
2 SLOVENIA 1 SLO 11:02:30 AM 2:02:30 PM
3 ITALY 1 ITA 11:05:00 AM 2:05:00 PM
4 CZECH REPUBLIC 1 CZE 11:07:30 AM 2:07:30 PM
5 RUSSIA 2 RUS 11:10:00 AM 2:10:00 PM
6 TURKEY 1 TUR 11:12:30 AM 2:12:30 PM
7 RUSSIA 1 RUS 11:15:00 AM 2:15:00 PM

WOMEN U19:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
8 RUSSIA 2 CZE 11:17:30 AM 2:17:30 PM
9 ITALY 1 ITA 11:20:00 AM 2:20:00 PM
10 CZECH REPUBLIC 1 HUN 11:22:30 AM 2:22:30 PM
11 RUSSIA 1 ITA 11:25:00 AM 2:25:00 PM

WOMEN MASTER:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
12 RUSSIA 1 RUS 11:27:30 AM 2:27:30 PM
13 SLOVAKIA 1 SVK 11:30:00 AM 2:30:00 PM

MEN MASTER:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
14 RUSSIA 1 RUS 11:32:30 AM 2:32:30 PM
15 CZECH REPUBLIC 2 CZE 11:35:00 AM 2:35:00 PM
16 SLOVENIA 1 SLO 11:37:30 AM 2:37:30 PM
17 CZECH REPUBLIC 1 CZE 11:40:00 AM 2:40:00 PM

WOMEN U23:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
18 CZECH REPUBLIC 1 CZE 11:42:30 AM 2:42:30 PM
19 RUSSIA 1 RUS 11:45:00 AM 2:45:00 PM

MEN U23:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
20 SLOVAKIA 1 SVK 11:47:30 AM 2:47:30 PM
21 CZECH REPUBLIC 2 CZE 11:50:00 AM 2:50:00 PM
22 CZECH REPUBLIC 1 CZE 11:52:30 AM 2:52:30 PM
23 TURKEY 1 TUR 11:55:00 AM 2:55:00 PM
24 AUSTRIA 1 AUT 11:57:30 AM 2:57:30 PM
25 SLOVENIA 2 SLO 12:00:00 PM 3:00:00 PM
26 SERBIA 1 SRB 12:02:30 PM 3:02:30 PM
27 RUSSIA 1 RUS 12:05:00 PM 3:05:00 PM
28 SLOVENIA 1 SLO 12:07:30 PM 3:07:30 PM

WOMEN OPEN:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
29 AUSTRIA-1 AUT 12:10:00 PM 3:10:00 PM
30 BULGARIA-1 BUL 12:12:30 PM 3:12:30 PM
31 CROATIA-1 CRO 12:15:00 PM 3:15:00 PM
32 HUNGARY-1 HUN 12:17:30 PM 3:17:30 PM
33 HUNGARY-2 HUN 12:20:00 PM 3:20:00 PM
34 DENMARK-1 DEN 12:22:30 PM 3:22:30 PM
35 CZECH REPUBLIK-1 CZE 12:25:00 PM 3:25:00 PM
36 ITALY-2 ITA 12:27:30 PM 3:27:30 PM
37 GREAT BRITAIN-2 GB- 12:30:00 PM 3:30:00 PM
38 ITALY-1 ITA 12:32:30 PM 3:32:30 PM
39 RUSSIA-1 RUS 12:35:00 PM 3:35:00 PM
40 CZECH REPUBLIK-2 CZE 12:37:30 PM 3:37:30 PM
41 GREAT BRITAIN-1 GB- 12:40:00 PM 3:40:00 PM

MEN OPEN:

No. Team Country Time 1st run Time 2nd run
42 HUNGARY -1 HUN 12:42:30 PM 3:42:30 PM
43 FINLAND-1 FIN 12:45:00 PM 3:45:00 PM
44 BOSNIA & HERCEGOVINA-2 BIH 12:47:30 PM 3:47:30 PM
45 RUSSIA-2 RUS 12:50:00 PM 3:50:00 PM
46 SLOVENIA-2 SLO 12:52:30 PM 3:52:30 PM
47 ITALY-2 ITA 12:55:00 PM 3:55:00 PM
48 CROATIA-1 CRO 12:57:30 PM 3:57:30 PM
49 SLOVAKIA-1 SVK 1:00:00 PM 4:00:00 PM
50 ITALY-1 ITA 1:02:30 PM 4:02:30 PM
51 GERMANY-1 GER 1:05:00 PM 4:05:00 PM
52 TURKEY-1 TUR 1:07:30 PM 4:07:30 PM
53 CZECH REPUBLIK-2 CZE 1:10:00 PM 4:10:00 PM
54 BOSNIA & HERCEGOVINA-1 BIH 1:12:30 PM 4:12:30 PM
55 CZECH REPUBLIK-1 CZE 1:15:00 PM 4:15:00 PM
56 GREAT BRITAIN-2 GB- 1:17:30 PM 4:17:30 PM
57 SLOVENIA-1 SLO 1:20:00 PM 4:20:00 PM
58 RUSSIA-1 RUS 1:22:30 PM 4:22:30 PM
59 GREAT BRITAIN-1 GB- 1:25:00 PM 4:25:00 PM

course set slalom

Slika: slalomska postavitev

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *