Organizatorji

                 RZS   občina straža  Rafting klub Gimpex Straža

Z velikim zadovoljstvom smo sprejeli novico, da je Mednarodna rafting zveza dodelila izvedbo Evropskega prvenstva v raftingu leta 2016 Sloveniji. Združena kandidatura Rafting zveze Slovenije, Občine Straža in Rafting kluba Gimpex Straža se je izkazala za najboljšo možnost. Naši domači raftači, ki so nosilci številnih kolajn na evropskih in svetovnih prvenstvih, se bodo tokrat imeli priložnost izkazati pred domačim občinstvom!

Dušan Krštinc, PREDSEDNIK PRVENSTVA, župan Občine Straža

Andrej Petkovič, DIREKTOR TEKMOVANJA, predsednik rafting kluba Gimpex

Uroš Lovrenčič, predsednik Rafting zveze Slovenije

V posebno čast in ponos nam je, da bo dogodek potekal pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenija, Boruta Pahorja. 

Borut Pahor

Za izkazano podporo se predsedniku republike iskreno zahvaljujemo!

ORGANIZACIJSKI ODBOR = STEERING COMMITTEE

Dušan Krštinc, župan, predsednik organizacijskega odbora prvenstva/major, Major, President of Steering Committe. Telefonska številka: +386 31 251 154 in elektronski naslov: dusan.krstinc@obcina-straza.si

Andrej Petkovič, direktor dogodka/ Director event. Telefonska številka: + 386 31 316 715 in elektronski naslov: andrej@erc2016.si

Simon Bobnar, direktor tekmovanja/Race Director. Telefonska številka: + 386 41 207 710 in elektronski naslov: simon@erc2016.si

Uroš Lovrenčič, namestnik direktorja dogodka/Deputy Director-general, elektronski naslov: uros@erc2016.si

Organizacija:

Janko Tavčar, tekmovalni sodnik/Judge, elektronski naslov: janko@erc2016.si

Samo Jakljič, vodja organizacije/Organisation Leader Tacen, Zagradec-Šmihel. Telefonska številka +386 31 304 651 in elektronski naslov: samo@erc2016.si

Matjaž Petruna, vodja nastanitve/Accomodation Leader v Športnem parku Breza, logistika. Telefonska številka: +386 41 392 352 in elektronski naslov: matjaz.petruna@obcina-straza.si

Polonca Špelko Krštinc, organizacija prehrane, gosti/Food, Guests. Elektronski naslov: +386 51 318 990, elektronski naslov: polonca.spelko@obcina-straza.si

Karmen Turk, organizacija prijav, info center, gosti, novinarji/Application, Info centre, Guests, Press. Telefonska številka: +386 31 318 550 in elektronski naslov: karmen.turk@obcina-straza.si

Andreja Kren, dovoljenja, organizacija dogodkov/Permissions, Event Organisation. Telefonska številka: +386 41 897 512 in elektronski naslov: andreja.kren@obcina-straza.si

Marjan Menger, marketing, vodenje/Marketing. Telefonska številka: +386 31 794 444 in elektronski naslov: menger.marjan@gmail.com